WhatsApp ile iletişime geç
Services

Fitness

Hep hayal ettiğiniz beden ölçülerine ulaşmak Runup ile hiç de zor değil. Geniş ekipman ve profesyonel kadrosuyla Runup yanınızda...

Services

Crossfit

Sürekli değişen, yüksek yoğunluklu ve fonksiyonel antreman metodudur. Temel jimnastik hareketleri, olimpik halter hareketleri ve kondisyonel egzersizleri içerisinde barındıran bir spor tarzıdır.

Services

Spinning

Spinning veya RPM, müzik eşliğinde ve grup halinde iç mekanda bisiklet egzersizi yapmaktır. Antrenör eşliğinde yapılan bu egzersizde amaç özellikle alt bedeni çalıştırmak ve kalp solunum direncini artırmaktır.

Services

Pilates

Özel tasarlanan bir aletle uygulanan, vücudunuzun esnemesini, güçlenmesini ve kaybettiğiniz enerjiyi size geri kazandırarak zinde kalmanızı sağlayan egzersiz hareketleridir

Services

Squash

Squash raket ve topla iki oyuncu (çiftlerde dört oyuncu) tarafından oynanan bir tür raket sporudur

Services

Zumba

Zumba dans ve fitness egzersizidir. Zumba kendi özel müzikleri ve zumbaya özel ritimleri olan ve zumba eğitmenleri tarafından hazırlanan kareografilerin eğitmen tarafından gruba yaptırılmasıyla uygulanır. Sınıf eğitmenin yaptıklarını yaparak egzersize eşlik eder.

Services

Step

Step, müzik eşliğinde yapılan, alet kullanılan ve daha tempolu açma germe hareketlerinin yapılması ile meydana gelen bir egzersiz türüdür.

Services

Aerobik

Aerobik, ritmik aerobik egzersizi esneme ve kuvvet antrenman rutinleri ile birleştiren ve zindeliğin tüm unsurlarını iyileştirmeyi amaçlayan bir fiziksel egzersiz şeklidir.

Services

Basketbol

Basketbol, elle idare edilen bir topla oynanan popüler bir takım oyunu ve spor dalı. Şimdi sadece Runup'ta.

Services

Boks

Boks ringi ve kum torbası, Runup'ta uzman ekibimizle boks antrenmanı yapabilirsiniz