WhatsApp ile iletişime geç

İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları politikası: Bir başvuru formuyla başlayan işe alım sürecimiz, mülakat ile değerlendirme merkezinde işleme alınır. Farklılıkların zenginliğe dönüştüğü, bilgi, beceri, tecrübe ve pozisyonun gerektirdiği yetkinlik seviyesi dışında başka tercihler yapılmamakta; işe alma sürecinde yaş, herhangi bir üniversite tercihi, kadın-erkek ayrımı gibi herhangi bir ayrım yapılmamaktadır.

Tüm çalışanlarımıza kendilerini geliştirmeleri için fırsat verilmektedir. Çalışanlarımız hem yurtdışında hem yurtiçinde düzenlenen eğitim programlarına katılmaktadırlar. Faaliyetlerimizden en değerli varlığımızın insan ve çevre olduğuna inanır bu çerçevede çevreye olan etkilerimizi en aza indirmeyi, kazaların, kayıpların ve işe bağlı sağlık problemlerinin önlenmesini, sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı yaratılmasını öncelikli iş hedefi olarak benimseriz.

İzin Politikası: Bir yılını doldurmak kaydıyla;
1-5 yıl arası 12 gün,
5-15 yıl arası 18 gün,
15 ve üzeri 29 gündür.

İş Olanakları: Her yıl üniversite (yaz dönemi için ) ve lise (okul dönemi veya yaz dönemi için) öğrencilerinin staj başvuruları Mart ayı sonuna kadar İnsan Kaynakları Bölümü’ne kabul edilmekte olup, Nisan sonu itibariyle bölümlerin yaptığı değerlendirmeler adaylara iletilmektedir. Tam zamanlı iş başvuruları ise Temmuz ayı sonuna kadar İnsan Kaynakları Bölümü’ne kabul edilmekte olup, Ağustos sonu itibariyle ilgili bölümlerin yaptığı değerlendirmeler adaylara bildirilir. Açık pozisyonlar için ara dönemde yapılacak alımlar için CV’nizi bize gönderiniz. Böylece bilgileriniz gizlilik politikamız çerçevesinde veri tabanımıza kaydolacak ve size uygun pozisyonlar oluştuğunda öncelikli olarak değerlendirileceksiniz.

Başvurular iletisim@runusport.com adresine yazılı olarak yapılmalıdır.

about